Самооборонці склали присягу.

111

Ні війні! Такою була основна мета акції, котра пройшла сьогодні на Соборному майдані Павлограда. Із державними прапорами та гаслами «Ні війні! Крим — це Україна!», «Україну не зламати!» на мітинг прийшло близько сотні мешканців міста.

Місцеві активісти розповіли про те, що зараз вони значно активізували свою роботу у зв’язку із військовою агресією з боку Росії.

Під час акції , бажаючі вступити в лави Самооборони, склали урочисту присягу .

«Вступаючи в лави Самооборони м. Павлограда урочисто присягаю, завжди бути вірним і відданим українському народу, обороняти Україну, захищати її суверенітет, територіальну цілісність та недоторканість. Сумлінно і чесно виконувати обов’язки учасника Самооборони , накази командирів. Неухильно додержуватись Конституції та Законів України,зберігати державну і військову таємницю. Присягаю виконувати свої обов’язки в інтересах співвітчизників , присягаю ніколи не зрадити українському народові», — говорили зі сцени вступаючі в ряди Самооборони. Таких сьогодні було з десяток чоловік.

P1220953

Були і серед жінок бажаючі вступити в лав захисників Вітчизни, проте, їм сказали, що жінка повинна оберігати мир і спокій у сім’ї та виховувати дітей.

Всього, як сказав лідер місцевого осередку ВО «Свобода» Владислав Шевчук, Павлоградська Самооборона налічує близько 60 чоловік. Він також розповів про те, що для членів Самооборони будуть проводитись спеціальні навчання. Проходитимуть вони на базі військової частини міста. Зі сцени було також оголошено, що в місті створюється штаб Національного спротиву.

Учасники зібрання поставили підписи під зверненням до міської ради із вимогою термінового скликання депутатської сесії та прийняття рішення про своє ставлення до подій в Україні та до нинішнього уряду.
P1220965

Потім мітингувальники із державними прапорами та гаслами вишикувались вздовж вул. К.Маркса. Вони співали Гімн України та скандували «Ні війні», «Путін геть із України». На знак їх підтримки, водії автівок , що проїздили повз , сигналили та махали прапорцями.

P1220975

Спокій та порядок на мітингу забезпечували значно більше, аніж зазвичай, правоохоронців – близько півсотні.

Учасники мітингу вирішили вручити міліціонерам державний прапор України, аби ті взяли його в руки і трохи потримали на знак того, що вони з народом України. Проте, жоден правоохоронець не ризикнув взяти в руки державний символ. Вони або ж відвертались, або ж мовчки стояли, ховаючи руки в кишені.

P1220960

Comments are closed.