Кошти пенсіонери отримають вчасно

145

Бюджет Пенсійного фонду в Дніпропетровській області наповнюється в повному об’ємі.

Про це повідомив начальник управління організаційно-інформаційної роботи по обслуговуванню та розгляду звернень громадян Пенсійного фонду в Дніпропетровській області Дмитро Нєстєров.

«Фінансування пенсій здійснюється в рамках діючого законодавства в період із 4 по 25 число місяця. Потреба на виплату пенсій у березні в Дніпропетровській області складає 1 млрд 960,1 млн грн. Фінансування пенсійних виплат розпочато 3 березня. Банківські заклади та поштові відділення отримали кошти своєчасно. Кількість пенсіонерів в області, котрим здійснюється виплата пенсій та допомоги – 1 млн 9 тис. чоловік, в тому числі 38 тис. військовослужбовців. Середній розмір пенсій – 1 625,64 грн., тоді як по Україні – 1526 грн.», — сказав Дмитро Нєстєров.

Він також відзначив, що наповнення фонду відбувається завдяки тісному співробітництву всіх гілок влади та бізнесу.

Питання погашення заборгованості перед Пенсійним фондом розглядалось на засіданні спеціальної комісії під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Анатолія Крупського.

До складу комісії увійшли керівники головного та районних управлінь Пенсійного фонду в Дніпропетровській області,  управління Міндоходів, юстиції , керівники підприємств-боржників.

В ході зустрічі розглянуті всі можливості якнайшвидшого погашення заборгованості в бюджет Фонду. Кожного керівника попереджено про обов’язковість сплати пенсійних внесків та відповідальність перед законом у разі несплати.

Головне управління Пенсійного фонду виразило вдячність всім керівникам підприємств та приватним підприємцям, котрі своєчасно та в повному об’ємі перераховують внески , тому що це сприяє стабільності пенсійного забезпечення нинішніх пенсіонерів та впевненості в майбутньому.