Павлоградські школярі вміють все (ВIДЕО)

90


Міські змагання із технічного моделювання 12 березня пройшли на базі Центру науково-технічної творчості дітей та юнацтва.

У змаганнях взяли участь учні молодших класів всіх шкіл міста — по 3 учні від кожної школи. Всього 60 учнів. Змагання проходили за трьома категоріями — початкове технічне моделювання, дизайн та домашнє завдання.

На цей раз це була туфелька Попелюшки, геометрична фігура та літачок . І хоча вироби були іграшковими , проте майструвати їх потрібно було за всіма правилами.

 

Журі прискіпливо оцінювало кожне найменше відхилення від правил. Переможці конкурсу отримали подяки та право на участь в регіональному конкурсі. Участь у ньому приймуть юні конструктори-моделісти із Павлограда, Тернівки, Першотравенська, Петропавлівки а також Павлоградського, Межівського , Васильківського та Юр’ївського районів.

Як розповіла директор Центру науково-технічної творчості Павлограда Олена Смолка, в різних гуртках Центру займається 410 дітей віком від 6 до 17 років. Цьогоріч кількість учнів зросла. Це пов’язано із тим, що з’явився новий напрямок в роботі Центру — військово-патріотичний, відновив роботу гурток повітряних зміїв, з’явився також гурток художньої графіки та технічного креслення.

І якщо в змаганнях по моделюванню важливо було мати гарні технічні навики і поменше емоцій, то в конкурсі, що пройшов цього ж дня в БК Гагаріна навпаки — емоції, почуття та акторська майстерність були запорукою успіху.

Тут пройшов конкурс читців, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка. У конкурсі взяли участь учні шкіл міста, вихованці гуртка «Живе читання» Палацу творчості та вихованці театру «Елен».

Звучали вірші Т.Г.Шевченка, вірші про Шевченка і навіть акапельний спів. Всього на суд журі учасники конкурсу представили 27 номерів.

 

Переможцями конкурсу читців стали:

в категорії індивідуальне читання серед учасників молодшої групи перемога дісталась Батраку Артему (ЗОШ №20). Серед старшокласників перемогла Шевченко Руслана (ЗОШ №3).

В категорії групове читання журі найвище оцінило виступ естрадного театру «Елен».