Чиновники будуть чесними

113

Всі голови районних державних адміністрацій нашого регіону продовжуть виконувати свої посадові обов’язки. Основне завдання, котре стоїть на даний час перед керівниками — це цілісність та суверенність держави.

На цьому сьогодні наголосив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Борис Філатов під час зустрічі із керівництвом районних державних адміністрацій регіону, головами сільських рад, керівниками підприємств та громадських організацій, представниками силових структур. Зустріч пройшла в приміщенні Павлоградської райдержадміністрації.

Він також зазначив, що у людей зараз є чимало запитань до влади, чимало незадоволених. Але чиновники повинні заспокоїти народ і їх повинні почути. Градус напруги в суспільстві повинні зменшити саме керівники. Вони повинні піти назустріч людям, почути їх. Всі мають виконувати свої обов’язки, згідно Конституції.

Якщо чиновника люди не чують, то йому потрібно йти у відставку. В першу чергу сам чиновник має бути чесним, припинити хабарі, корупцію.

Зараз Дніпропетровщина – це територія стабільності і наша область має бути прикладом того, як потрібно працювати. На сьогодні ж іще не всі керівники зрозуміли, що відбулось.

«Декотрі не розуміють що відбулось, особливо в міліції. До нас доходять чутки, що беруть гроші за перепризначення. Такого не повинно бути. Хто хоче далі продовжити кар’єру в державній службі, повинні працювати чесно. У нас нема «полювання на відьом». Ми не «вішаємо ярлики» на партійній приналежності. Ми прихильники діалогу , прихильники того, щоб влада почула людей»,- сказав Борис Філатов.

З приводу нових кадрових призначень в регіоні, то перший заступник губернатора сказав, що зараз над цим питанням працюють.

«Я веду діалог із різними громадським організаціями, партіями. Зараз всі дають поради і всі хочуть командувати. На кожну посаду є декілька десятків претендентів. І, звичайно, що хтось буде незадоволений. Але ми не можемо всю країну перетворювати на великий Майдан», — повідомив заступник губернатора області.

Він також наголосив на тому, що у теперішній ситуації необхідно прикласти максимум зусиль на захисті суверенності та цілісності держави, різко присікати будь-які прояви сепаратизму.

« У нас є інформація, що сюди приїздять провокатори, пропагандисти, котрі спотворюють події, інформацію. Всі ці речі потрібно максимально присікати, працюючи сумісно із правоохоронними органами. Ми не можемо заборонити людям виражати свою думку. Це їх Конституційні права. Але всі спроби наруги над державними символами, заклики до повалення Конституційного ладу , до сепаратизму повинні різко присікатись»,- сказав Борис Філатов.