Бути взаємоввічливими закликають правоохоронці.

100

Охороняти громадський порядок при проведенні масових заходів, у день народження Т.Г.Шевченка на території Дніпропетровщини буде 3,5 тис  правоохоронців.

Про це повідомив заступник начальника  ГУ МВС України у Дніпропетровській області Сергій Третьяков.

Він повідомив, що 9 березня на честь 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка по всьому регіону пройдуть урочисті заходи, в котрих візьмуть участь понад 3 тис осіб. З урахуванням нестабільної ситуації в країні, правоохоронні органи перейдуть на посилений режим роботи з охорони громадського порядку.

«На сьогоднішній день у нас є інформація по 30 заходах, участь в яких планують взяти понад 3 тис. осіб. Це не остаточна цифра, так як кількість заходів, а відповідно і учасників, може зростати. Ми, однозначно, приймаємо всі заходи для охорони громадського порядку в посиленому режимі. Всього по території області  до охорони громадського порядку залучаємо понад 3,5 тис. працівників міліції»,- сказав Сергій Третьяков.

Наймасштабніші заходи пройдуть у Дніпропетровську. Низка урочистостей пройде також в містах та селах Дніпропетровщини.

Сергій Третьяков також закликав учасників заходів проявляти толерантність та терпимість до своїх опонентів, не допускати випадків провокацій чи силових протистоянь.

Заступник начальника ГУ МВС України у Дніпропетровській області Сергій Третьяков також відзначив позитивні результати спільної роботи правоохоронців та громадських організацій.