Подарунки дітям школи–інтернату

121

Свято 8 Березня для вихованців навчально — реабілітаційного центру міста було особливо радісним. У цей день вони не лише дарували подарунки, зроблені власноруч , своїм вихователям, а й отримували щедрі дарунки від благодійників.

Благодійний фонд “Розвиток та підтримка спортивного життя юнацтва та молоді” подарував дітям солодощі, розвиваючі ігри, а для дівчаток — м’які меблі.

Привітати дітей зі святом прийшов президент федерації баскетболу міста Олексій Борисенко, заступник міського голови Олена Шуліка, керівник Західно-Донбаської об’єднаної податкової інспекції Ірина Яремчук.

P1220766

 

Приїзд благодійників став приємною несподіванкою  для дітей та педагогів. Сталось це під час святкового заходу до 8-го Березня. А тому декотрі концертні номери вирішили навіть повторити спеціально для гостей.

P1220752

Це уже не перший візит благодійників до цього навчального закладу. Місяць тому вони подарували дітям два плазмові телевізори, колонки, тенісний стіл, спортивні м’ячі, фотоапарат, теплий одяг.

Довідка

Навчально-реабілітаційний центр Павлограда відвідує близько 200 дітей, із них 30 – діти-сироти. В центрі виховуються діти із різних регіонів області. Це діти із особливими потребами, а тому навчання ведеться за спеціальною методикою. Основне завдання — підготувати дітей до самостійного життя в суспільстві.