«Нескорений Павлоград»

160

«Украина, Россия, Беларусь — святая Русь! Единый народ!».

«Лживый Майдан. Лживые СМИ. Фальшивые герои. Народ, проснись! Тебя снова кинули!»

«Возрождающемуся фашизму – народный трибунал!».

Під такими гаслами на Соборному майдані Павлограда увечері 5 березня зібралось близько 200 чоловік. Перед  мітингувальниками  виступив лідер міської організації «Русское единство» Володимир Богатирьов.

Говорив про те, що нинішній уряд нелегітимний, бо обраний під погрозами та тиском на депутатів від Партії регіонів, що потрібно створювати загони самооборони для захисту від «бандерівців», котрі все ще мають приїхати в Павлоград , що вступ до Євросоюзу призведе Україну до злиднів та морального розтління та про те, що Схід кормить Захід.

P1220716

Жінка, що виступає зі сцени говорить , що йдуть утиски російської мови , що лише завдяки діям Росії , на них російськомовних зараз звернули увагу, що Євромайдан проплачений Америкою, тій же таки Америці продались і всі ЗМІ. Одним словом, люди не вірять ані старій владі, ані новій, ані ЗМІ. Кажуть, що і Партія регіонів теж повела себе некрасиво.

Одноголосно всі проголосували проти вступу України до Євросоюзу та за те, аби накласти мараторій на 10 років на продаж землі.

Хотіли проголосувати за проведення референдуму про надання розширених повноважень областям , котрі можна здійснити шляхом федералізації . Проте, дійшли до висновку, що провести референдум їм не дадуть, бо при владі не ті.

І врешті – решт,  за пропозицією предс тавника партії Комуністів, вирішили створити в Павлограді громадську організацію «Непокоренный Павлоград», куди увійдуть однодумці із різних рухів та партій.

За порядком на мітингу пильнували правоохоронці . Їх було більше десятка. Щоправда, дехто із присутніх висловив думку, що то перевдягнений «Правий сектор».

P1220718

Мітинг пройшов без ніякої партійної символіки , без державних прапорів та без Гімну України.