Свято в «Школі Ірини»

126

Святковий захід , присвячений Міжнародному жіночому дню пройшов сьогодні в «Школі Ірини». Вихованці «Школи Ірини» — це особливі діти. Всі вони мають вади у фізичному та розумовому розвитку. В силу цього, діти не можуть відвідувати загальноосвітні школи міста.

Громадська організація розпочала свою діяльність у 2009 році. Святкові заходи, присвячені різним календарним датам, тут проводяться постійно. Таким чином, як каже засновник школи Ірина Манасян, вони привчають дітей до життя в суспільстві, розвивають їх мову, розумові та фізичні здібності.

На сьогоднішньому святі діти читали вірші, танцювали, дарували подарунки, котрі готували власноруч. Приготували для дітей музичні подарунки і учні шкіл міста, району та гості свята. Були навіть і «гострі» номери, як ходіння по битому склу.

P1220704

І уже традиційно на такі свята приходять керівники міської влади, відділу освіти, соціальних служб. Вони привітали всіх зі святом та подарували подарунки.

Зараз в школі навчається 25 дітей. Із них школу відвідують 16 дітей, із рештою дітей навчання проводиться дома. Заняття з дітьми проводять логопеди, психологи, вчителі музики, трудового навчання, фізичної культури.

Як розповіли батьки дітей, котрі відвідують школу, заняття дітей у такій школі мають позитивні результати. Діти навчились жити в колективі, стали більш комунікабельними, врівноваженими. Адже головне завдання громадської організації «Школа Ірини»– адаптувати дітей із вадами фізичного та розумового розвитку до життя в суспільстві.