Бізнесу – податкові канікули

83

Губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський дав свою першу прес-конференцію на новій посаді. Він розповів про пріоритетні напрямки діяльності на посаді губернатора.

«Перші кроки – це наведення порядку та введення життя у нормальне русло. Щоб всі наші громадяни відчували себе захищеними», — сказав Ігор Коломойський. 

Щодо політичної ситуації, то новий губернатор сказав, що до однопартійної системи повертатись не будемо. Всі думки мають право на життя, якщо вони не носять крайніх радикальних мотивів, котрі не протирічать законам та Конституції України.

Перебуваючи на посаді губернатора області, Ігор Коломойський обіцяє не займатись бізнесом.

Він також повідомив, що для малого та середнього бізнесу на території області має намір ввести податкові канікули.

«Для малого та середнього бізнесу на території області ми влаштуємо податкові канікули, але тимчасово. Але я хочу всім сказати, що з одного боку, мають бути платежі, а з іншого боку, не має бути утисків, зайвих перевірок, тиску, виконання плану, спущеного зверху. З іншого боку, є соціальні виплати – зарплати, пенсії, студенти, бюджетними. Бюджет має бути збалансованим, але тиску не буде»,- сказав Ігор Коломойський.

Він також повідомив, що уже провів зустрічі із представниками силових структур і що правоохоронці готові в повному обсязі виконувати свої повноваження а також реагувати на заклики до сепаратизму. Сказав також, що боротиметься із корупцією та скоротить привілеї для чиновників.

Нагадаємо, що Ігор Коломойський був призначений на посаду голови Дніпропетровської ОДА 2 березня 2014 року.