«Кольорам» — 20 років

132

4 березня, міське творче об’єднання «Кольори» відзначає свій 20-річний ювілей.

Сьогодні «Кольори» об’єднують майстрів різних напрямків (вишивання, живопис, бісероплетіння, ляльки-мотанки, вироби із дерева, декупаж, макраме, аплікація, килимарство) Павлограда та району.

А починалось все у 1994 році із того, що жінки-майстрині вирішили об’єднатись і створити жіночий клуб «Зоряна». Розповідає керівник творчого об’єднання «Кольори» Тетяна Ведмідь. Згодом до жіночого колективу приєднався і перший чоловік – Василь Косяк, вишивальник із Булахівки.

У 2000 році до об’єднання приєднались і художники Павлограда та району. Із 2007 року творче об’єднання «Кольори» офіційно зареєстроване, як міська громадська організація.

P1220689

Павлоградське творче об’єднання «Кольори» відоме не лише в нашому місті. Зі своїми роботами майстри об’єднання побували на 300 виставках у різних куточках України. І встигли навіть випустити свою книгу, де є відомості про кожного члена об’єднання.

Варто сказати, що жодне загальноміське свято не обходиться без участі Павлоградських майстрів. Картини ж павлоградських художників є і в інших країнах. Як розповіла Тетяна Ведмідь, їх нерідко купують іноземці, котрі приїздять в Павлоград.

«Кольори» об’єднує творчих людей різного віку, як зовсім юних так і старших. Найстаршій вишивальниці Ганні Ярмолович виповнився 91 рік. Проте, не дивлячись на поважний вік, вона продовжує творити і радувати своїми роботами.

Привітати ювілярів сьогодні прийшли заступник міського голови Олена Шуліка, начальник відділу культури Ірина Ломанова. Вони вручили їм подяки та подарунки.

В історико-краєзнавому музеї Павлограда також організована виставка робіт майстрів творчого об’єднання «Кольори».