Звернення товариства «Просвіта»

107

Секретарю Павлоградської міськради Аматову Євгенію

Міському голові  Метелиці І. С.

Звернення.

В цей неспокійний час, коли вся Україна повстала проти зловживань влади Януковича, проти тотальної корупції, яка наче метастази пронизала всі прошарки українського суспільства, ми закликаємо міську раду і голову м. Павлограда визначитися: підтримуєте ви нову українську владу чи залишаєтеся з проросійською п’ятою колоною?

Чітким показником вашого ставлення до нової української влади буде ваше відношення до символів тоталітаризму. Одним з таких символів є пам’ятник вождю російських більшовиків В. І. Леніну в центрі міста на Соборній площі.

Всім відома зловісна роль Леніна в українській історії. Ленін втопив в крові Українську Народну Республіку, пославши на Київ війська Муравьова, створив паралельний уряд в Харкові, який розв’язав війну проти України.

Саме Ленін направив в Україну продовольчі отряди для примусового вилучення хліба в українських селян, тим самим спровокувавши голод в 1921 році. Ленін ніколи не був в Україні, бо він її боявся, тому він для нас такий самий загарбник, як і Гітлер.

Заяви про те, що пам’ятник Леніну має якусь історичну цінність для українців не відповідають дійсності, бо Леніна окрім ненависті до українців нічого з Україною не пов’язує.

Заяви влади про необхідність референдуму по переносу пам’ятника в інше місце лицемірні, бо коли його встановлювали ніхто з людьми не радився, тим більше, що існують Укази Президентів Леоніда Кучми і Віктора Ющенка про ліквідацію символів і пам’ятників тоталітаризму, які ніхто не відміняв.

Ми — за цивілізоване вирішення цього питання – демонтувати його і перенести в інше місце для зберігання. Попереджаємо владу, що вона на себе бере повну відповідальність за подальшу долю цього пам’ятника в разі його руйнування. Ми закликаємо владу Павлограда проявити мужність і здоровий глузд в цьому питанні.

Українська влада прийшла надовго і всерйоз.

Україна, без сумніву , буде очищена від символів тоталітаризму і колоніалізму!

Павлоградська міська організація «Просвіта»