Меру пропонують звільнитись

97

Сьогодні біля стін Павлоградського міськвиконкому було людно. Там зібралось понад тисячу чоловік.

Спочатку на Соборному майдані міста зібралось близько 50 місцевих активістів. Із державним прапорами та без ніякої партійної символіки вони прийшли до приміщення міськвиконкому.

Потім туди стали підходити мешканці міста. Їх назбиралось більше тисячі чоловік.

Біля входу в приміщення міськвиконкому розмістились декілька десятків комуністів, котрі скандували, що не дозволять образити Леніна.

Проте, мітингувальники прийшли не з метою зняття пам’ятника, а з пропозицією до міського голови , аби той добровільно написав заяву про свою відставку.

Активісти звинуватили мера у незаконній організації поїздок працівників бюджетних організацій на Антимайдан 20 лютого, тобто уже після розстрілу Євромайданівців у Києві та в тому, що для міста він дуже мало чого робив.

P1220621

На мітингу був присутній також і мер Іван Метелиця, його заступники, секретар міської ради та декілька депутатів.

Міський голова не погодився писати заяву на звільнення, сказавши що його обрали 93 тис мешканців міста, а значить вони йому довіряють і що для міста він багато чого зробив і ще буде робити. Частина людей, присутніх на мітингу, його підтримала.

P1220634

Активісти ж дали міському голові час на роздуми — до неділі 2 березня. Кажуть, що ніяких силових  дій, чи то захоплення будівлі, чи будь-які інші здійснювати не збираються.

Час від часу мітингувальники досить емоційно доводили один одному свою правду, проте все обійшлось спокійно. Правоохоронцям втручатись не довелось.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь