Воїни-афганці за мир в регіоні

Громадські організації воїнів Афганістану виступають за мир в Дніпропетровському регіоні.

Про це заявив голова правління організації «Ніхто крім нас» 8-ї Афганської сотні Майдану та члени цієї організації під час прес-конференції, що пройшла у Дніпропетровську.

«Ми обіцяємо зберігати та забезпечувати законність в нашому регіоні. Найголовніше – захищати звичайних людей. Якщо потрібно, ми будемо створювати афганські дружини, котрі разом із МВС забезпечуватимуть порядок та спокій в регіоні. Ми не можемо допустити, щоб страждали звичайні люди. Будемо захищати Україну, як колись захищали Радянський Союз»

, — сказав член організації «Ніхто крім нас» Олександр Марценюк.

Голова правління організації Ігор Лєухін розповів про діяльність дніпропетровських афганців на Майдані у Києві.

«Ми поїхали на Євромайдан, коли там побили дітей. Там сформувалась 8-а Афганська Сотня Майдану, до котрої ми приєднались і приймали участь у всіх процесах життєдіяльності Майдану. Після повернення в Дніпропетровськ ми вирішили продовжувати свою миротворчу діяльність»

, — розповів Ігор Лєухін.

Воїни-афганці також завили, що вони виступають за повну люстрацію влади, особливо тих, хто приймав участь в розгоні Майдану.

Члени організації «Ніхто крім нас» вважають, що всі афганські організації повинні об’єднатись та ініціювати зміну керівництва Дніпропетровського міського об’єднання ветеранів Афганістану.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь