Воїни-афганці за мир в регіоні

96

Громадські організації воїнів Афганістану виступають за мир в Дніпропетровському регіоні.

Про це заявив голова правління організації «Ніхто крім нас» 8-ї Афганської сотні Майдану та члени цієї організації під час прес-конференції, що пройшла у Дніпропетровську.

«Ми обіцяємо зберігати та забезпечувати законність в нашому регіоні. Найголовніше – захищати звичайних людей. Якщо потрібно, ми будемо створювати афганські дружини, котрі разом із МВС забезпечуватимуть порядок та спокій в регіоні. Ми не можемо допустити, щоб страждали звичайні люди. Будемо захищати Україну, як колись захищали Радянський Союз»

, — сказав член організації «Ніхто крім нас» Олександр Марценюк.

Голова правління організації Ігор Лєухін розповів про діяльність дніпропетровських афганців на Майдані у Києві.

«Ми поїхали на Євромайдан, коли там побили дітей. Там сформувалась 8-а Афганська Сотня Майдану, до котрої ми приєднались і приймали участь у всіх процесах життєдіяльності Майдану. Після повернення в Дніпропетровськ ми вирішили продовжувати свою миротворчу діяльність»

, — розповів Ігор Лєухін.

Воїни-афганці також завили, що вони виступають за повну люстрацію влади, особливо тих, хто приймав участь в розгоні Майдану.

Члени організації «Ніхто крім нас» вважають, що всі афганські організації повинні об’єднатись та ініціювати зміну керівництва Дніпропетровського міського об’єднання ветеранів Афганістану.