Павлоградские кинологи — в числе награжденных за спасение 2-летнего мальчика (ФОТО и ВИДЕО)

0

Павлоградский поисково-спасательный кинологический отряд «Антарес» получил награды за участие в поисках 2-летнего ребенка. Руководитель отряда — Лариса Борисенко — получила в подарок наручные часы.

Кроме Ларисы Борисенко, награды удостоены полицейские и волонтёры общественной организации «Поиск пропавших детей».

Поиски мальчика, пропавшего в селе под Днепром, продолжались 10 часов. 2-летнего Рому нашли в лесополосе, в обрыве. Скорее всего, он упал и не смог выбраться. Обнаружил ребенка оперативник, полицейский Виталий Смиюха — он расслышал слабый стон.

Рому привезли в больницу. Почти сутки он провёл возле реки, получил переохлаждение. При поступлении в больницу температура тела ребенка составляла всего 34 градуса. Сейчас его жизни ничего не угрожает.

За порятунок 2-річного хлопчика в поліції Дніпропетровської області нагородили 🤝 учасників пошукової операції.

За порятунок 2-річного хлопчика в поліції Дніпропетровської області нагородили 🤝 учасників пошукової операції.За самовідданість та активну участь у пошуках дитини начальник ГУНП в Дніпропетровській області Володимир Огурченко вручив поліцейським та волонтерам ⌚ наручні годинники.Сьогодні 24 жовтня, очільник обласної поліції зустрівся з найактивнішими представниками пошукової групи. Серед нагороджених – оперуповноважений сектору кримінальної поліції Солонянського відділення поліції Віталій Сміюха. Саме він першим почув слабкий дитячий плач у глибокому яру. Поліцейський одразу покликав на допомогу колег і вони витягнули дитину із западини. Також нагороди отримали інші учасники пошуку – представники громадської організації «Пошук зниклих дітей та Павлоградського пошуково-рятувального кінологічного загону «Антарес».- Я був приємно здивований, що біда, яка сталася з 2-річним хлопчиком, не залишала байдужим жителів нашого міста. На допомогу поліції прийшли курсанти, нацгвардійці, волонтери громадських організацій та місцеві жителі, які згуртувалися та разом з поліцейськими метр за метром обстежували територію. Також я вдячний нашим поліцейським, які відповідально поставилися до завдання та кинули всі сили на пошук загубленого хлопчика – звернувся до них Володимир Огурченко. – Дякую вам ❗#поліція #новини Волонтерская группа "Поиск пропавших детей" Павлоградський МО КСУ «Антарєс» Юрий Небесский Володимир Богоніс Анна Старчевская (Старчевська Ганна)

Опубліковано Поліція Дніпропетровської області Четвер, 24 жовтня 2019 р.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь