Павлоградські важкоатлети б’ють рекорди.

91

111Чемпіонат України з важкої атлетики та XXIII Міжнародний турнір пам’яті  Героїв Чорнобиля пройшов в м. Славутич, Київської області. Змагання проводились серед кадетів до 15 та до 17 років. В чемпіонаті взяли участь 250 спортсменів.

Павлоград представляли два важкоатлети – Деревенець Іван та Сухоцький Дмитро.

В Чемпіонаті України Іван Деревенець приймав участь вперше, проте показав високий результат. Серед кадетів до 17 років, у ваговій категорії до 50 кг Івану вдалось підняти в ривку 53 кг, в поштовху 67 кг. Таким чином, Іван покращив свій особистий рекорд відповідно на 3 та 6 кг і став першим в заліку чемпіонату України та 7-м в Міжнародному турнірі.

222

Високі результати серед кадетів до 15 років показав і Дмитро Сухоцький. У п’яти підходах йому вдалось установити 5 рекордів України та здобути звання майстра спорту України. В ривку Дмитро із другого підходу установив рекорд України – 92 кг, а в поштовху ще один рекорд – 113 кг. В заключному підході Дмитро перевиконав щойно поставлений рекорд на 2 кг.
333

В заліку чемпіонату України а також Міжнародного турніру Дмитро Сухоцький отримав перемогу. Важкоатлет каже, що його перемога – то результат наполегливої роботи його тренерів.