Сьогоденне життя важко уявити без всесвітньої мережі Інтернет. Її облюбували також і шахраї, які використовують Інтернет на свою користь. Вони працюють з використанням довіри громадян і бажанням придбати товар за ціну нижче за ринкову.

Павлоградський міськвідділ міліції дає декілька порад, як потрібно діяти, щоб не стати жертвою обману в Інтернеті:

  • Якщо Ви дали об’яву на сайті продажу, не залишайте свій основний номер телефону;
  • Якщо ж Ви вирішили купувати або продавати будь-що і залишили свій контактний номер телефону, ні за яких обставин не повідомляйте номер своєї банківської картки. Якщо шахраї матимуть номер мобільного телефону, до якого прив’язана Ваша картка, та номер картки — вони зможуть перерахувати гроші на свою банківську картку;
  • Пам’ятайте: часткова або повна передоплата на банківську картку — поширена схема шахраїв. Ніколи не перераховуйте гроші закордон!
  • Якщо Вам дзвонить «представник банку», і пропонує внести корективи до Вашого рахунку через банкомат шляхом набору комбінації цифр, які він зараз продиктує — не погоджуйтесь. Це, можливо, витівки шахраїв, які намагаються скористатися послугами «Операції без карти» і зняти гроші.
  • Якщо Ви вирішили придбати авто-, мото-, транспорт за об’явою, яка розташована в Інтернеті, ні в якому разі не перераховуйте передоплату. Платіть гроші лише при зустрічі з продавцем, переконавшись, що транспорт не знаходиться на обліках в державних установах.
  • У випадку, якщо у Вас виникли сумніви стосовно купівлі товару, рекомендуємо додатково зв’язатися з продавцем по телефону, вказаним в оголошенні. Зберігайте контактну інформацію, ім’я продавця, деталі листування, документи, що підтверджують оплату та доставку, до кінця угоди — вони можуть виявитися корисними в разі непорозумінь.

Будьте обачними та обережними!

Якщо Вам сподобався цей матеріал, поділіться ним у соціальних мережах. Наш сайт не залежить від політиків та олігархів. Тому ми маємо можливість оперативно та без цензури надавати об’єктивну та неупереджену інформацію про політичні, економічні, соціальні процеси в регіоні. Робота команди журналістів та редакційної колегії відбувається за власний рахунок. Подальше фінансування проекту передбачається за рахунок підтримки громади або інших громадських організацій. Підтримайте проект Павлоград.dp.ua![vc_raw_html]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[/vc_raw_html]