Павлоградців навчали рятувати життя (ФОТО)

Павлоградців навчали рятувати життя (ФОТО)

Сьогодні в Павлограді пройшло перше заняття з надання домедичної допомоги. Лікарі прочитали дві лекції в актовій залі Павлоградської міської лікарні №4.

P1270026

Перша лекція була присвячена наданню допомоги людині у несвідомому стані (доповідав врач-реаніматолог Михайло Брєус), друга — допомозі при проникаючих пораннях грудної або черевної порожнини (лікар-хірург Ігор Седой).

P1270041

Розповідь медиків супроводжувалася слайд-шоу та демонстраціями на манекені.Михайло Брєус наочно демонстрував, як треба робити непрямий масаж серця, штучне дихання тощо.

P1270033

«Цими заходами ви можете врятувати життя людині. У 95% надання правильної до госпітальної допомоги збільшує можливість порятунку», — наголосив молодий реаніматолог.

Заняття відвідало близько півсотні слухачів — волонтери, лікарі, молодь, пересічні жителі Павлограда.

P1270022

Подібні заняття будуть проводити принаймні ще тричі. Вони проходитимуть щоп’ятниці о 14:00.

P1270012

Якщо Вам сподобався цей матеріал, поділіться ним у соціальних мережах. Наш сайт не залежить від політиків та олігархів. Тому ми маємо можливість оперативно та без цензури надавати об’єктивну та неупереджену інформацію про політичні, економічні, соціальні процеси в регіоні. Робота команди журналістів та редакційної колегії відбувається за власний рахунок. Подальше фінансування проекту передбачається за рахунок підтримки громади або інших громадських організацій. Підтримайте проект Павлоград.dp.ua!