У Першотравенську шахтарі здали кров для поранених бійців АТО

У Першотравенську шахтарі здали кров для поранених бійців АТО

Близько півсотні шахтарів відгукнулися на пропозицію здати кров для поранених бійців, яких доставляють в обласну клінічну лікарню ім. І. Мечнікова.

Забір крові організовали 29 січня у м. Першотровенськ. Його проводила виїзна бригада Дніпропетровської обласної станції переливання крові.

загружено

«Раніше я особливо не замислювався про те, кому моя кров допоможе одужати. Але зараз в країні йде війна, на яку призвали наших колег-шахтарів. У будь-який момент ми можемо самі опинитися серед них», — розповів, чому вирішив стати донором, гірник очисного забою ДТЕК ШУ Першотравенське Андрій Самборський.

-------------_ ------

Читайте за темою: Потрібні донори! 10 лютого буде організована поїздка у Банк крові м. Дніпропетровська!

Якщо Вам сподобався цей матеріал, поділіться ним у соціальних мережах. Наш сайт не залежить від політиків та олігархів. Тому ми маємо можливість оперативно та без цензури надавати об’єктивну та неупереджену інформацію про політичні, економічні, соціальні процеси в регіоні. Робота команди журналістів та редакційної колегії відбувається за власний рахунок. Подальше фінансування проекту передбачається за рахунок підтримки громади або інших громадських організацій. Підтримайте проект Павлоград.dp.ua!

Categories: новости
Tags: донори