Скільки платимемо за тепло?

Те, що за тепло платимемо більше , напевне, ні для кого уже не новина. За повідомленням начальника КП «Павлоградтеплоенерго Миколи Вовка, ціна за тепло зросте на 34,5 %.

«Візьміть квитанцію за будь-який місяць минулого опалювального сезону і помножте цю суму на 1,34 – це і буде нова платня за тепло. Тариф здорожчав на 34,5 % . Це вартість гігакалорії. Вартість квадратного метра здорожчала на 31,2 %. Тариф для бюджетних організацій здорожчав на 62%», – повідомив Микола Вовк.

Але навіть і після здорожчання, гарячих батарей не обіцяють і радять утеплюватись самим. Адже газ потрібно економити. Але обіцяють, що коли батареї будуть не надто теплі, то платити будемо менше.

«Якщо ми не зробимо ніяких заходів по економії газу, то звичайно температура в кватирах буде нижче, буде не комфортно. Якщо зима буде тепла, то нам пощастить. Там, де немає лічильників, ми рахуємо платню по факту спожитого тепла. Ми завжди робимо повний перерахунок за ті дні, коли тепла подавалось менше»,- повідомив Микола Вовк.

Аби не замерзати взимку , радять утеплюватись – утеплити вікна, двері, стіни, дах. Багато чого могло б зробити і «Теплоенерго» , але .. нема грошей.

«Борги населення за минулі роки перед «Теплоенерго» складають 46 млн. Якби люди сплачували, то скільки можна було б всього зробити – утеплити будинки , ізолювати труби, модернізувати котельні , будинки. Люди хочуть не платити і отримувати якісні послуги і щоб все було добре. Так не буває. Люди самі мають подумати про те, як утеплитись, для того щоб їм було тепло взимку і зекономити газ», – сказав заступник міського голови Анатолій Вершина.

Починати ж опалювальний сезон рано уже не будуть.

«Коли починатиметься опалювальний сезон, тепер вирішуватимуть у Києві, але за вимогою міської влади.   Коли міська влада приймає рішення, що опалювальний сезон в місті уже пора починати, то звертається до вищої влади і після їх дозволу , опалювальний сезон починається. Проте, подавати тепло   рано, уже ніхто не буде», – повідомив Анатолій Вершина.

Як ми уже повідомляли, у цей опалювальний сезон, Павлоград має зекономити 30% газу.

Остаточна ціна на газ іще не визначена. Цілком можливо до початку опалювального сезону, вона іще зміниться. І напевне не в сторону зменшення.

Categories: новости