Павлоградські бійці привезли медалі з Чемпіонату України (ФОТО)

182

З 8 по 12 липня павлоградська команда відвідала Чемпіонат України серед юнаків та юніорів з тайландського боксу. Він проходив в Одесі, в ігровому комплексі СКА. Участь у змаганнях взяли діти і підлітки з 16 областей України та команди з Молдови.

Про це Павлоград.dp.ua повідомив Володимир Єрьомін, керівник бійцівського клубу «Кобра», який базується у спортивно-оздоровчому комплексі «Центр».

-m24d_B7ZLQ

Вихованці клубу «Кобра» їздять на фестивалі коштом батьків.

«Поїздку до Одеси оплатили батьки. Міський бюджет не бере участі, це дуже прикро, тому що ми захищаємо не тільки честь міста, а і честь всієї України», — додав Володимир Єрьомін.

ZLnkO-NC7x4Володимир Єрьомін зауважив, що серед юних павлоградських боксерів чимало титулованих — Чемпіонів України та Європи. Окрім традиційної поїздки на Чемпіонат України серед юнаків та юніорів, боксери їздили на чемпіонат Європи у Турцію та Чемпіонат світу у Ялту, де показали серйозний рівень підготовки.

«В Одесі суперники визнавали, що у Павлограді дуже серйозна школа таїландського боксу. Нашу діти виступили найкраще!», — прокоментувала Олена Михайлова, мама Данила Михайлова, який виборов І місце.